Konuşmacı Nominasyonu

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR GIDA KONFERANSI 2016 ‘DA SİZ DE KONUŞMACI OLARAK YERİNİZİ ALABİLİRSİNİZ!

Sürdürülebilir Gıda Konferansı 2016’da misyonumuz; gittikçe artan dünya nüfusuna sürdürülebilir, sağlıklı, güvenilir ve ulaşılabilir gıda için sektörde farkındalık yaratarak, markalara başarılı olmaları için ilham vermek, onları donatmak ve harekete geçirmektir. Bu yıl 2.si gerçekleştirilen Sürdürülebilir Gıda buluşmasında hedefimiz; misyonumuzu gerçekleştirmeyi sağlayacak konularda yaygın paradigmaların sorgulanmasını sağlamaktır.

Bu amaçla iş dünyası, kamu, bilim ve sivil toplum alanlarından, tartışmalara öncü olacak ve ilham verecek konuşmalar gerçekleştirebilecek dinamik liderleri bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Size, bu misyonlarımızı gerçekleştirmemize katkıda bulunmaya istekli olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Konferansa konuşmacı nominasyonu yapabilmek için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Lütfen başvuru formunu doldurmadan önce aşağıdaki şartları inceleyiniz.

 

ŞARTLAR

Konuşmacı olarak yer alabilmek için aşağıdaki şartları dikkate almanızı rica ederiz.

• Konuşma içeriği, katılımcıları sürdürülebilirlik konusunda bilgilendirebilecek, ilham verici ve yaratıcı olmalıdır.

• Sunum yapacak ya da panel moderatörü olacak kişi, temsil ettiği markanın veya çalışmalar yürüttüğü alanın önemli bir uzmanı olmalıdır.

• Konuşmacı adayının katılımcılara ya da diğer markalara hakaret eden konuşmaları, kendi ürün ve hizmetleri ile ilgili reklam niteliğindeki konuşmaları, gelecek yıllarda yapılacak Sürdürülebilir Gıda konferanslarından men edilmesine neden olacaktır.

Son başvuru tarihi: 2 Eylül 2016